Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 11
www.gesso.pro +380 971591768

Про компанію:

Продаж меблів для кухні, спальні, вітальні і дитячої кімнат; декоративно- оздоблювальних матеріалів, лакофарбової продукції, світильників, ролет, карнизів. Пошиття та продаж штор, дизайн інтрер'єрів.

Наша робота це наше хобі. Ми живемо інтер’єром. Ми постійно в думках, як перепланувати, покращити, прикрасити свою оселю чи замовлення, над яким ми працюємо. Кожен проект для нас унікальний. Наш підхід єдиний - максимально круто вирішити те чи інше питання. Все що ми проектуємо - реально втілити в життя, все що ми продаємо - ми монтуємо, встановлюємо, прикрашаємо! 

Дизайн інтер'єру. Планування та переплануванняТе що здає забудівник, м'яко кажучи ні до чого. Ми виправимо їхні недолугі спроби, створивши оптимальне планування Вашої оселі.Візуалізація.Коли погодженне планування, ми приступаємо до візуалізації.

Погоджуємо з Вами всі матеріали, складаємо бюджет, щоб ви розуміли в скільки коштів Вам обійдеться ремонт.НаглядБез авторського нагляду втілити в життя задуманий нами інтер'єр дуже складно. Тому ми по замовчуванню наглядаємо за кожним нашим проектом, спілкуючись з майстрами та Вами.100% реалізація того, що ми намалювалиКартинка відповідає дійсності. В проекті використовуються тільки реальні моделі, фактури і т.д. Те що ми можемо привезти та змонтувати. 

Наші основні напрямки роботи по матеріалам:Декоративні штукатурки та фарби.Італійського та українського виробникаШториБільшість тканин європейських виробників. Також присутні тканини виробництва Туреччини.

Ми здійснюємо заміри, підбір, розрахунок тканин. І відповідно монтаж карнизів та навішування штор.ШпалериYES! Тут ми дуже сильні) У нас реально крутий вибір дизайнерських шпалер. Метрові шпалери то не до нас. Чи ми зможемо Вас здивувати, о так!

ОсвітленняТут все зрозуміло. Окрім відомих на весь Івано-Франківськ фабрик, таких як - Nowodvorski, Kutek і т.д. ми пропонуємо практично увесь список італійських фабрик. Немає жодного виробника, який ми не можемо привести!Меблі під замовленняКорпусні:Кухні абсолютно любої складності.

Ми можемо виготовити чи привезти з Італії кухню, яка стане вашим сердцем дому! З новинок ми пропонуємо фасади з керамограніту, які стійкі до всіх стихійних лих)Гардеробні, прихожі і т.д.М'які меблі:Ліжка. Дайте нам картинку і ми виготовимо ваше ліжко мрії.Дивани і т.д. Нам під силу будь який дизайн.Килими

Зовсім скоро у нас буде виставка :) Зараз по взірцям.Та багато чого іншого. Щоб Ви, як замовник, прийшли а ми зрозумівши, що Вам насправді потрібно, порекомендували та втілили в життя.  


Переглядів: 121
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання