Івано-Франківськ Вулиця Дудаєва, 30в

Про компанію:

Виготовлення на замовлення виробів з оцинкованої бляхи.

ТОВ «Бляхар» надає наступний спектр послуг:індивідуальні замовлення широкого спектру робіт (ковпаки, вентиляції, димохідні системи, вироби з нержавійки, оцинковки, фарбованого листа, декоративні вироби);безкоштовні консультації;встановлення та зняття розмірів.

Мало хто знає, що зараз можна робити металеві ковпаки на паркани.За своїми характеристикам вони, по-перше, легші за бетонні.По-друге, і найважливіше, вони більш ефективно захищають стовпці від руйнації (води та вітру). Як відомо, бетонні ковпаки в зимовий період руйнуються під дією води та низьких температур. Бетон в прямому сенсі розриває.

Між ці розриви просочується вода далі, і вже тоді руйнуються стовпці. І всього за кілька років їх доводиться знімати та перемуровувати. Дехто, хто вже дізнався про металеві ковпаки, ставить вже їх. В результаті виходить, що ви платите подвійну ціну.І по-третє, вони мають більш естетичний вигляд на відміну від своїх бетонних аналогів.Для округленого фасаду необхідно необхідні відповідні як відливи так і парапети.

Оскільки речі практично не можливо знайти в готовому вигляді, особливо під розміри. Тому ми займаємось виготовленням такої продукції під індивідуальні замовлення. Виготовлення займає певний час, та ви залишитесь задоволеним результатом.Звертайтеся до нас — ви отримаєте якісний сервіс та довговічний продукт! 


Переглядів: 154
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання