Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11

Про компанію:

Фабрика вікон "Болена"

Ми, фабрика вікон «Болена» - відомий український виробник металопластикових вікон та пластикових дверей. Завдяки австрійському та німецькому обладнанню зразка 2013 року та великому досвіду працівників, ми створюємо вікна високої якості та надаєм унікальну для України гарантію - 12 років, підтверджену паспортом на вікна, де зазначені характеристики виробу та умови гарантії.

Вже 20 років ми, щоденно та натхненно, встановлюємо нові вікна. Для виробництва металопластикових конструкцій ми використовуємо тільки ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Вікна Рехау – це надійність, стійкість до сонячних промінів, екологічність, та саме головне – енергозбереження. Ми створюємо такі пластикові вікна, які зберігають тепло у приміщенні та максимально запобігають тепловтратам.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: G-U, Saint-Gobain, Glas Troesch, які вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, та використовуються для виготовлення нашої продукції.

Фабрика вікон «Болена» - постійно вводить інновації у свої вироби, одними із останніх: віконні провітрювачі, тепла дистанційна рамка, мультифункціональне скло. Ми також урізноманітнюємо наші дизанерські рішення, поповнюючи каталог нестандартних рішеннь та вирішуючі творчі задачі наших клієнтів.


Переглядів: 750
Дата добавлення: 27-05-2019
Добавив: Vitaliy HOME

Залишити питання