Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 10а, офіс 8
nep.ua +380 974722555

Про компанію:

Виробництво та продаж насосного обладнання, багатонасосних станцій, електродвигунів, компресорів, вентиляторів, котлів, запірної арматури.

Компанія «НасосЕлПром» успішно функціонує на ринку України з 1994 року. За цей час ми досягли значних успіхів: збільшили штат працівників та розвинули потужності виробництва, налагодили міжнародні зв’язки та підвищили рівень наших послуг.

Ми займаємося реалізацією насосного устаткування, запірно-регулюючої та запобіжної трубопровідної арматури, а також електродвигунів.Основні напрямки нашої роботи:продаж насосного обладнання для промислового та побутового використання від вітчизняних та іноземних виробників;продаж трубопровідної апаратури та електродвигунів;продаж вентиляторів та компресорів, кабельно-провідникової продукції та пристроїв захисту роботи електроустановок.

Ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції та збагачуємо її новими та сучасними зразками.

Наші працівники ретельно працюють, щоб надавати справді належну увагу кожному клієнтові.

Переваги:ввічливість та уважність;надання фахових консультацій;розуміння потреб кожного клієнта;помірні ціни;постійне оновлення асортименту;великий вибір якісної продукції;досвід роботи.


Переглядів: 151
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання