Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 227

Про компанію:

Продаж систем вентиляції та кондиціонування, опалення. Проектування, продаж, монтаж і сервісне обслуговування кліматичного обладнання. Підбір необхідного обладнання та виготовлення проектної документації, відповідно до нормативних вимог.

ТОВ «Концепт Сервіс» — компанія, яка займається продажем, монтажем та сервісним обслуговуванням кліматичного обладнання. Наша команда — це висококваліфіковані фахівці, які мають необхідний досвід роботи та кваліфікацію, тому можуть надати компетентні поради та консультації для кожного клієнта.

Ми із задоволенням запропонуємо декілька концепцій рішення забезпечення сприятливого клімату для вашої оселі.

Ми виконуємо технічно складні проекти й працюємо з непростими завданнями.Наші послуги:продаж, встановлення та сервісне обслуговування систем вентиляції та повітряного опалення;проектування інженерних систем;сервісне обслуговування та ремонт інженерних систем;продаж та встановлення кондиціонерів та теплових насосів;продаж: осушувачів, систем автоматики.Багаторічний досвід роботи дозволяє нам виконувати свою роботу швидко та якісно.

Вся продукція нашої компанії має необхідні сертифікати якості та повністю відповідає європейським стандартам.

Переваги:дотримання поставлених строків та умов виконання роботи;професійні та компетентні поради;широкий спектр послуг;ввічливе обслуговування;висока якість послуг;знання новітніх методик;сучасне обладнання.


Переглядів: 80
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання