Івано-Франківськ Вулиця Січових Стрільців, 27
vent.if.ua;bur.vent.if.ua +380 505412260

Про компанію:

Продаж і монтаж камінів, димоходів, систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Алмазне буріння.

Коли установку систем вентиляції виконують кваліфіковані фахівці, роботи ведуться з дотриманням нормативів, відповідно до технічної документації. При цьому враховуються індивідуальні особливості та параметри кожного об'єкта. Саме за такими принципами працюємо ми — «Вент ІФ».

Наша компанія спеціалізується на постачанні обладнання та проведення всіх видів робіт, пов'язаних з контролем та створенням оптимального клімату в приміщеннях різного призначення.

Звернувшись до нас, замовнику не доведеться турбуватися про вибір, доставку та монтажу складових вентиляційної системи — ми все виконаємо якісно, швидко та надійно.У нас є достатньо знань та навиків, щоб впоратись з завданнями будь-якої складності. Й окрім якісного монтажу ми робимо все, щоб він був ще й виконаний акуратно та ідеально вписувався в інтер’єр.Ми проводимо аеродинамічний розрахунок кожного об'єкту і знаємо точно скільки повітря буде циркулювати у приміщенні.Ми виконуємо свою роботу швидко, якісно та надійно, адже цінуємо ваш час та гроші.

Проектний відділ створює модель приміщення з нанесеною розкладкою повітропроводів та обладнання.

Пропонуємо:припливно-витяжну вентиляцію;вентиляцію з рекуперацією;промислову вентиляцію;алмазне свердління технологічних отворів будь-якої складності в Івано-Франківську та області;повітряне опалення;монтаж та встановлення камінів та димоходів.


Переглядів: 275
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання