Івано-Франківськ Вулиця Київська, 33
www.facebook.com/hefest.com.ua +380 503737775

Про компанію:

Виготовлення кованих виробів та металоконструкцій під замовлення. Зварювальні роботи. Монтаж гаражних воріт, балконів, лоджій, меблів.

Колективне підприємство «Гефест», яке засноване в березні 1994 року,  одним із перших на Прикарпатті розпочало роботу в галузі художнього ковальства і залишається одним із кращих в цій сфері. Безцінний двадцятип'ятирічний досвід роботи з металом, створення оригінальних і неповторних виробів ужиткового та декоративного призначення, індивідуальний підхід до кожного замовлення вирізняє фірму з поміж десятків інших ковальських майстерень.

Працюючи в різних стилях, від пишного бароко до строгого модернізму, майстри фірми «Гефест» здатні втілити в життя найрізноманітніші побажання замовника, вдало вписати вироби з металу як в інтер’єр так і в екстер’єр приміщення. За час роботи виконано великий обсяг робіт на об’єктах житлового і громадського будівництва. На сьогоднішній день  ковані вироби фірми прикрашають як приватні будинки, так і численні магазини, офіси, церкви та вулиці міст в різних куточках України.

Також наші роботи змонтовані в Німеччині, Голландії, Швейцарії та США.Зазначимо, що окрім робіт з художнього кування, компанія надає послуги в фарбування та захисті металу від корозії. Добре знане якісними роботами не лише у власному регіоні, КП «Гефест» завжди займає активну позицію зі збереження ковальської спадщини та розвиває напрямок художнього кування.

Фірма є організатором найбільшого в Східній Європі ковальського фестивалю «Свято ковалів» в місті Івано-Франківську. Наш фестиваль збирав до 300 ковалів з 25 країн світу. В цьому році відбувся пятнадцятий фестиваль.Фірма «Гефест» брала активну участь у формуванні Парку кованих фігур в місті Донецьку.

Скульптури «Букет майстрів» та «Карусель ковальських міст» виготовлені фахівцями нашого підприємства. Ковані фрагменти роботи наших майстрів прикрашають також інші скульптури Парку.

Працівники фірми «Гефест» були серед організаторів «Спілки майстрів ковальського мистецтва України» та входять до її керівних органів.


Переглядів: 123
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання