Івано-Франківськ Південний бульвар, 20

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, міжкімнатних і вхідних дверей, віконної та дверної фурнітури, підвіконь, жалюзі, ролет, гаражних воріт.

Весна  - дуже вдалий час оновити свої домівки, подбати про затишок та стиль свого помешкання та розпочати ремонт для покращення вашого житла.Студія вікон та дверей «Royal» рада вам допомогти в цьому.

Ми пропонуємо вам продукцію високої якості, яка відповідає новітнім вимогам галузі і водночас доступна для будь-якого бюджету. Надамо професійну консультацію та допоможнмо підібрати оптимальний варіант під ваші побажання.

В нашому асортименті:вікна металопластикові перевірених десятиліттями профілів Veka, КВЕ, WDS .

ПРАЦЮЄМО ЗА ПРОГРАМОЮ КОМПЕНСАЦІЇ -35% ЗА ЗАМІНУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ВІКОН.двері міжкімнатні Rodos, Terminus, Leador (фарбовані/шпон/плівка ПВХ);броньовані двері від кращого виробника Straj та Milano;розсувні системи;мансардні (дахові) вікна;гаражні ворота, захисні ролети;вироби з алюмінію теплих та холодних модифікацій;підвіконники, відливи, москітні сітки в широкому асортименті;тканинні жалюзі, римські штори;фурнітура до вікон та дверей.

Запрошуємо завітати до «Royal» за адресою Південний Бульвар, 20 (справа від АТБ, район Екстім квадрату).

З нагоди відкриття до 30 квітня діють Акційні пропозиції:вікна: по заводській собівартостібронь: безкоштовний монтаж та доставка по містуміжкімнатка: мінус 15%

Довідки, попередні розрахунки за вашими запитами по телефону або Viber 067 30 707 30


Переглядів: 283
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання