Івано-Франківськ Вулиця Тролейбусна, 12

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, вхідних та міжкімнатних дверей, гаражних воріт, москітних сіток, жалюзі, відливів, підвіконь.

Якщо колись установка пластикових вікон вважалася модною тенденцією серед людей з високим рівнем достатку, то сьогодні склопакети може дозволити собі кожен. Тим паче, якщо салон-магазин «Вибір» пропонує високоякісну продукцію за лояльними цінами.На сьогоднішній день ми володіємо необхідними можливостями, щоб задовольнити потреби найвимогливіших замовників.

Наш орієнтир — це приватні клієнти, які хочуть отримати максимум якості від нових вікон.Салон-магазин «Вибір» пропонує широкий асортимент металопластикових вікон. У будь-який час ви можете отримати консультацію щодо встановлення нових або заміни старих вікон. Ви можете отримати відповідь на будь-яке питання.

Фахівці нашої компанії проконсультують вас щодо форм і колірних рішень, декоративних покриттів, тепло- і звукоізоляції, монтажу, догляду за вікнами, гарантійного обслуговування і т.п. навіть після монтажу.Одним з найголовніших завдань, які ми ставимо перед собою — це індивідуальний підхід до кожного клієнта і до кожного замовлення.

При цьому можемо запропонувати Вам послугу "Оплата частинами" від «ПриватБанку».Послуги:виробництво, встановлення металопластикових вікон;засклення балконів і лоджій;виготовлення москітних сіток;продаж та встановлення міжкімнатних дверей;продаж та встановлення вхідних дверей;виготовлення вертикальних та горизонтальних жалюзів;виготовлення тканинних ролет;продаж та встановлення відливів;продаж та встановлення підвіконників;продаж та встановлення гаражних воріт;   


Переглядів: 113
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання