Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 28

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, дерев'яних та броньованих дверей, балконів, воріт, москітних сіток, підвіконь, жалюзі, ролет.

Для клієнтів «Спілки забудовників», «Левади» та «Яроковиці» маємо цікаві та «смачні» пропозиції: ви можете обміняти у нас двері на більш дорогі або покращені, доплативши різницю у вартості. Також, купивши квартиру у вказаних забудовників, ви гарантовано отримаєте від нас 10 % знижки на наші товари чи послуги.

Шукаєте якісні вікна? Потрібні спеціалісти, що професійно виконають для вас монтаж дверей чи вікон? Тоді вітаємо, бо ви натрапили на неймовірно корисну інформацію. Виготовляємо, продаємо, доставляємо й встановлюємо першокласну віконно-дверну продукцію.

Ставши клієнтом «Vikna Romaniv» ви можете бути певними, що встановлені нами вікна чи двері подарують вам омріяний комфорт, захистять приміщення від шуму чи бруду, вигідно доповнять екстер’єр та інтер’єр вашого помешкання, офісу чи іншого приміщення.

Чому ми? Переваги фабрики вікон «Vikna Romaniv»:Співпрацюємо з провідними забудовниками регіону та задовольняємо їхні суворі вимоги до якості нашої продукції. Тож, ви можете бути певні, що наші вікна та супутні товари бездоганні.

Ми є офіційним представником вікон WDS. Цей бренд добре відомий серед забудовників, монтажників вікон та серед інших споживачів через високу якість продукції, через її добротність та естетичність.

Наш персонал — це досвідчені професіонали своєї справи, які зможуть, зажди, порадити та надати якісну консультацію.Вас приємно здивує наш широкий товарний асортимент: пропонуємо віконну продукцію, міжкімнатні двері та супутні товари у різному ціновому діапазоні, в різній колірній гамі, реалізуємо вікна та двері різних форм, з різними конструкціями й оздобленням тощо.

Що пропонуємо? Наші товари та послуги:величезний вибір вікон і дверей;монтаж вікон і дверей;індивідуальні заміри;безкоштовна доставка продукції.


Переглядів: 140
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання