Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж, монтаж та ремонт гаражних воріт, ролет, жалюзі, броньованих та міжкімнатних дверей, металопластикових вікон.

Мало купити якісні металопластикові вікна та двері — потрібно ще й правильно їх встановити, враховуючи усі вимоги та норми. Цю справу потрібно довіряти лише професіоналам, адже від правильного монтажу залежить довговічність конструкцій, герметичність та енергоощадність.

Компанія «Майстер» пропонує широкий спектр робіт монтажу та ремонту металопластикових конструкцій. Для вас працюють висококваліфіковані майстри, які постійно навчаються та здобувають нові навики та уміння для того, щоб надавати якомога кращий сервіс та вдосконалюватись професійно.

Ми гарантуємо якісне виконання робіт та не боїмося складних завдань, адже працюємо на совість та сміливо приймаємо будь-які виклики.Ми пропонуємо послуги ремонтних та монтажних робіт:гаражних воріт;захисних ролет;металопластикових вікон та дверей;броньованих дверей;міжкімнатних дверей;жалюзі.

Також ми надаємо послуги обслуговування та продажу металопластикових конструкцій.Переваги роботи з нами:великий досвід робити;необхідні навички та знання;розуміння потреб клієнта;гарантія якості;робота на результат;сумлінна праця;помірні ціни;великий спектр послуг.


Переглядів: 105
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання