Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 35

Про компанію:

Продаж м'яких та корпусних меблів, міжкімнатних дверей.

Як досягти затишку, комфорту та підкреслити всі переваги оселі, розширивши простір та наповнивши його теплом? Правильно підібрати меблі, які стануть неодмінним атрибутом стильного дому, який стане «привітним» не тільки до своїх господарів, але й для гостей, завдяки своїй функціональності.Саме такі унікальні та якісні меблі ви знайдете у студії меблів «ARTARENA».

Серед них:кухонні меблі;ексклюзивні двері прихованого монтажу;меблі для ванної кімнати;меблі для гардеробної кімнати;меблі для спальні;обідні групи.

Завдяки багаторічному досвіду роботи команди професіоналів та знанням ми можемо запропонувати:нам потрібно всього 35 днів на процес розробки та вже монтажу меблів;ми можемо комплексно виробляти корпусні меблі під дизайн-проект;ми використовуємо тільки якісні та екологічно безпечні матеріали рівня Е1;індивідуальний підхід до кожного замовлення, а отже гарантія відсутності помилок у розмірах всіх виробів;власна команда монтажників, яка пройшла навчання та сертифікацію під меблі ArtArena.


Переглядів: 166
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання