Івано-Франківськ Площа Європейська, 3;Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 32;Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 191

Про компанію:

Продаж, монтаж металопластикових вікон та дверей (вхідних, міжкімнатних), гаражних воріт, жалюзі, ролет та сантехніки, підлоги, алюмінієвих конструкцій.

Обираючи двері, ми, перш за все, хочемо, щоб вони були міцними та надійними. І справді, від якості дверей та дверної фурнітури часто залежить безпека вашої оселі, тому обирати їх потрібно ретельно. В першу чергу варто звернути свою увагу на виробника дверей та матеріал, з якого вони виготовлені, не варто також забувати про якість дверної фурнітури й, звісно ж, її правильне встановлення.

Компанія «Термопласт +» широко відома в усіх областях Західної України, Києві, Харківській, Житомирській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.«Термопласт +» пропонує продаж:металопластикових вікон ПВХ;вхідних та міжкімнатних дверей;дверей металопластикових з МДФ тафлями;воріт та шлагбаумів;підвіконь та відливів.

Ми періодично оновлюємо асортимент, адже прагнемо тішити наших клієнтів лише високоякісною продукцією. Цінова політика нашого магазину приємно дивує, ми не завищуємо ціни, бо працюємо для людей. За час існування нашого магазину, ми значно покращили наш сервіс та збільшили асортимент продукції.

Ми успішно співпрацюємо з кращими виробниками та постачальниками матеріалів для виготовлення металопластикової продукції.Переваги:багаторічний досвід;розуміння потреб клієнтів;доступна цінова політика;компетентні працівники;консультування та допомога при виборі;сучасний дизайн;економічність та надійність конструкцій. 


Переглядів: 106
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання