Івано-Франківськ Вулиця Богдана Лепкого, 29;Івано-Франківськ Вулиця Січових Стрільців, 74;Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 46;Івано-Франківськ Вулиця Польова, 2б

Про компанію:

Продаж металопластикових та алюмінієвих конструкцій, вхідних і міжкімнатних дверей, віконної та дверної фурнітури, антимоскітних сіток.

Мережа магазинів «Галицька брама» — це можливість вигідно придбати якісні, довговічіні та стильні двері виробництва визнаних та професійних фабрик.Ми є офіційним представником компанії «Брама» та володіємо чималим практичним досвідом роботи — працюємо вже понад 14 років.

Запрошуємо завітати до одного з наших трьох салонів-магазинів та ознайомитися із представленим різноманітним асортиментом пропонованої продукції.Саме у нас ви маєте змогу придбати стильні та надійні міжкімнатні двері «Брама», які виготовляються у Львові та здобули прихильність користувачів не лише в Україні, а й у європейських споживачів.Асортимент продукції включає:міжкімнатні двері від брендів «Брама», «Новий стиль» — дверне полотно, дверна коробка та лиштва у цих виробах можуть бути як ламінованими, так і покритими натуральним шпоном вищого класу цінних порід дерев;спеціалізовані протипожежні та звукоізоляційні дверні блоки;вхідні броньовані двері «Арма» (м. Чернігів), «Steelguard» (м. Київ) і «Діарт» (м. Біла Церква);вікна та балконні конструкції.

Відмінні переваги продукції, яку пропонує «Галицька брама»:якість дверей стоїть на першому місці — двері виготовляються згідно зі стандартами Європейського Союзу;в процесі виробництва використовується дверне покриття та фурнітура від виробників із Західної Європи;пропонуємо вигідну програму знижок для дилерів;надаємо гарантії якості.


Переглядів: 216
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання