Івано-Франківськ Вулиця Богдана Лепкого, 51

Про компанію:

Продаж та монтаж броньованих дверей, металопластикових конструкцій.

Вхідні двері – захист, комфорт,краса!   Компанія «Milano» —  виробник високоякісних сталевих бронедверей, яка  успішно працює на ринку України з  2000 року. За цей час,завдяки високій якості і доступній ціні,компанії вдалося завоювати провідне місце в секторі даної продукції.  

  Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення вхідних металевих дверей декорованих панелями МДФ, а також протипожежних дверей.    

Салон- магазин "Milano" пропонує надійні якісні металеві двері,виконані за найсучаснішим стильни дизайном,якізабезпечуть ваш захист,надійність, комфорт Вашої оселі   Висока якість продукції, помірні ціни і швидкість виконання замовлення приємно Вас здивують і не залишать сумнівів купити металеві двері саме в нашому салоні.   Широкий асортимент  моделей дверей на будь-який  представлений на нашому сайті

Ми пропонуємо своїм покупцям тільки найкраще:широкий асортимент дверей  власного виробництва;повний комплекс робіт з виготовлення та встановлення, завдяки чому ви можете зробити одне замовлення на всі послуги;практично необмежений вибір оформлення та комплектуючих для виготовлення;Двері комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль);Якість нашої продукції відповідає найвищим світовим та вітчизняним стандартам;найнижці ціни в регіоні. 

Ми гарантуємо:надійністьстійкість до зовнішніх факторів:вологість,корозіяміцністьпротизломністьтепло та звукоізоляція   Вхідні двері мають вельми просту формулу формування ціни: сума вартостей матеріалів (метал, МДФ, фарби і плівки); комплектуючих (замків, фурнітури); витрат на виготовлення і прибуток. Порівнявши ціни і якість з іншими виробниками Ви зрозумієте чому варто придбати двері саме у нас!  

Ще однією перевагою, яку ви отримуєте, співпрацюючи з нами — це глибоке знання всіх тонкощів виробництва та установки вхідних дверей. Це знання є нашим надбанням за роки праці на ринку. Кваліфікація наших майстрів дозволяє витримувати найвищі стандарти якості, які лише можливі в нашій справі. Якщо вас цікавлять дійсно надійні сталеві двері на замовлення, виготовлені та встановлені найбільш досвідченими майстрами — ласкаво запрошуємо до нашого магазину!


Переглядів: 155
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання