Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 225

Про компанію:

Виготовлення і продаж дерев'яних вікон, міжкімнатних дверей та погонажних виробів.

Деревяні вікна ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" - це стиль і якість, екологічна чистота та довговічність. Вони створюють тепло і  затишок у домі, забезпечують комфорт і тишу, підкреслюють Ваш добробут та індивідуальність.Матеріал - тришаровий клеєний сосновий, дубовий євробрус ІV-78 (скандинавський тип). Зріз брусу  радіальний.Наявність високопродуктивного спеціалізованого обладнання німецького виробництва фірми “WEINING”, а також нового інструменту забезпечують якісну обробку заготовок на початку виробництва і одержання якісного тришарового брусу, що забезпечує  міцність та довговічність віконних конструкцій.

Переваги дерев'яних євровікон ТМ "ЯК КАРПАТІЯ"

1. Дерев'яні вікна ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" втілюють собою живу, природну красувічнозелених Карпат. Вони надійні і теплі, прекрасно доповнюють сучасні інтер'єри.
2. Дерев'яні вікна ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" задають напрям дизайну майбутнього інтер'єру,у свою чергу зберігають найкращі традиції деревообробки.
3. Дерев'яні вікна ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" – підвищена міцність, морозостійкістьі звуконепроникність. Вони "дихають", взимку з ними тепло, а влітку не спекотно.
4. Дерев'яні вікна ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" - це, перш за все, показник рівня якості житла.Вибір між дерев'яним і пластиковим вікном схожий з вибором між натуральним паркетом і лінолеумом.
 5. Вибір на користь дерев'яних вікон ТМ "ЯК КАРПАТІЯ" – це ознака доброго смаку, надійність і естетична досконалість.


Переглядів: 145
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання