Івано-Франківськ Вулиця Менделєєва, 6

Про компанію:

Продаж металопластикових та дахових вікон, вхідних і міжкімнатних дверей, гаражних воріт. Продаж та встановлення покрівельних матеріалів.

«ТеплоДахЦентр» займається реалізацією покрівельних матеріалів провідних європейських виробників і монтажем даху, продажем різноманітних металопластикових конструкцій. З нашою допомогою ви легко оселите затишок у своєму домі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні й у вас завжди буде надійний дах над головою.

Що ми пропонуємо? У «ТеплоДах Центр» до ваших послуг грандіозний вибір:металочерепиці;профнастилу;різних видів покрівельних матеріалів;металопластикових вікон, зокрема й дахових;водостічних систем;матеріалів для гідроізоляції, для пароізоляції;вхідних і міжкімнатних дверей;гаражних воріт.

Чому ми? Наші переваги:Пропонуємо широкий асортимент покрівельних матеріалів, металопластикових конструкцій і супутніх товарів від кращих німецьких, шведських, польських і словацьких виробників;Вас приємно вразить різноманіття форм і кольорів представленої у нас продукції. Такий багатий вибір дозволить вам втілити навіть дуже сміливі задуми щодо облаштування оригінальної покрівлі.

До речі, крім популярних стандартних конфігурацій у нас ви маєте змогу замовити виріб нестандартної форми для будівель різного типу;З нами працювати вигідно. У нас доступні ціни на всі товари та послуги. Крім того, безкоштовно здійснюємо гарантійне обслуговування даху який монтуємо.


Переглядів: 272
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання