Івано-Франківськ вулиця Гузара (Новгородська), 39

Про компанію:

Виготовлення, продаж та монтаж металопластикових конструкцій, броньованих дверей, підвіконь, відливів, гаражних воріт, москітних сіток і ролет.

«ВікнаСтатус» — ваш надійний партнер та вірний помічник на ринку якісних металопластикових виробів та супутніх товарів. З нашою продукцією у вашому домі чи офісі оселиться затишок і додаткове тепло та світло, а ваше життя стане набагато простішим і комфортнішим. Для вашої максимальної зручності ми не лише реалізуємо першокласні металопластикові конструкції (вікна, балкони, двері, ворота тощо), а й виконуємо монтажні роботи. Тобто, з «ВікнаСтатус» ви отримаєте добротні товари та якісно виконані монтажні роботи «під ключ». Вас не турбуватиме ні доставка вікон дверей чи інших наших товарів, ні їх встановлення.

Пропонуємо вам великий вибір:Вікон «Века»;Вікон двс;Гаражних воріт;Дверей;Відливів;Балконів;Лоджій;Москітних сіток;Ролетів;Жалюзі;Балконів, лоджій.

Чому ми? Переваги компанії «ВікнаСтатус»:У нас справді великий вибір якісної віконно-дверної продукції, інших металопластикових конструкцій та супутніх товарів;Ми працюємо швидко і якісно, ми завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію щодо вибору товару чи його експлуатації;«ВікнаСтатус» — це якісні товари, доступні ціни та відмінне обслуговування!


Переглядів: 121
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання