Івано-Франківськ Вулиця Богдана Лепкого, 26;Івано-Франківськ вулиця Гузара (Новгородська), 39, офіс 13

Про компанію:

Виготовлення, продаж, монтаж металопластикових та алюмінієвих конструкцій, підвіконь, відливів, антимоскітних сіток, вхідних та міжкімнатних дверей, гаражних воріт, дверної фурнітури.

Ви шукайте надійну компанію, якій можна довіряти? Для Вас важливе значення має висока якість і відмінний сервіс? Вам потрібно купити вікна, двері або гаражні ворота? Фасад - та компанія, яку Ви шукаєте.Ми з великою відповідальністю ставимося до того, що робимо, тому сміливо гарантуємо якість і надійність. 

Переваги нашої компанії:

1. Висока якість.Секрет довговічності і відмінних експлуатаційних характеристик наших конструкцій простий - ми працюємо тільки з надійними виробниками.

2. Доступна ціна.Ми підбираємо найкращі цінові пропозиції для наших Клієнтів.

3. Індивідуальний підхід.У найкоротші терміни встановимо вікна, двері або зробимо скління фасаду, враховуючи під час роботи всі переваги наших Клієнтів. Фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на ваші запитання, надати всебічну кваліфіковану допомогу при виборі оптимального варіанту.

4. Доставка і монтаж.Відмінний сервіс дуже важливий для нас. Ми самі доставляємо конструкції , за бажанням клієнта, монтажем займаються тільки досвідчені та відповідальні фахівці.

5. Широкий асортимент.

Завдяки цьому, ми можемо задовольнити будь-які побажання нашого клієнта. Він стандартних асортиментних позицій, до товарів унікального розміру та форми. Комплекс послуг нашої компанії та високий професіоналізм працівників дозволять знайти оптимальне рішення Вашої задачі.


Переглядів: 67
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання