Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій (вікна, двері, гаражні ворота), віконної та дверної фурнітури, жалюзі, ролет, вбудованих порохотягів.

«Віконд» пропонує якісні металопластикові вікна та іншу продукцію для вашого дому чи офісу.Підприємство є офіційним представником таких відомих та визнаних брендів по виробництву вікон як Steko, Epsilon, REHAU, Gant, Aluteh, Kruzik, по виробництву воріт та автоматики Nice, Rotger, BFT. Обирайте професіоналів та оцінюйте переваги довговічних, унікальних віконних систем.

Продукція цих виробників відповідає високим стандартам якості та відрізняється високими технічними показниками, зокрема: вікна чудово зарекомендували себе навіть за умови їхньої експлуатації в екстремальних кліматичних умовах — витримують коливання температури від – 50 до + 50 градусів;знижують рівень шуму на 43 дб;запобігають тепловтратам;не утворюють конденсату;не потребують спеціального догляду, обробки тощо;є функціональними та надійними;безпечні для використання у житлових приміщеннях — це підтверджується численними тестами та випробуваннями.Наші фахівці обов’язково допоможуть вам обрати оптимальну систему, враховуючи призначення приміщення, його площу, ваші особливі вимоги, ретельно підберуть профіль, склопакет та фурнітуру.

Ми працюємо у місті Рівному, але маємо можливості доставляти та монтувати нашу продукцію користувачам у м. Івано-Франківськ.

Перелік продукції, яку пропонує «Віконд», включає:вікна Steko, Trocal, Epsilon, Rehau, KBE;комплектуючі для вікон: ролети, провітрювачі, жалюзі, москітні сітки, підвіконня;дахові вікна;вхідні й міжкімнатні двері;ворота та автоматику для воріт;шлагбауми;водостоки;металочерепицю;сайдинг;вбудовані порохотяги;керамічні опалювальні панелі;рекуперацію.Також, пропонуємо користувачам промислові пилосмоки TUBO.Обирайте якість!


Переглядів: 109
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання