Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж і монтаж металопластикових, алюмінієвих та дерев'яних вікон, вхідних дверей, розсувних систем, підвіконь, відливів, гаражних воріт, жалюзі, ролет, москітних сіток.

Компанія «ART Nika» допоможе зберегти тепло і затишок вашого дому навіть у найлютіший холод. Працюємо на ринку світлопрозорих конструкцій з 2012 року і продовжуємо розвиватися, щоб надавати якісні послуги.Пропонуємо:панорамні розсувні системи (алюміній, ПВХ, дерево-алюміній, дерево-євробрус);дерев'яні вікна та двері з елітного євро бруса (сосна, дуб, ясень);металопластикові вікна та двері з профілів VEKA, SALAMANDER (Німеччина);конструкції з алюмінію (вікна, двері, офісні перегородки);гаражні ворота та захисні ролети;рулонні штори та віконні жалюзі.Ви можете придбати нашу продукцію в кредит або з відшкодуванням 35% вартості.

Наші переваги:Професіоналізм. Наші працівники щорічно проходять атестацію і підвищують кваліфікацію відповідно до появи новинок у сфері віконно-дверного ринку.Гарантія якості. Висока якість продукції відповідає світовим стандартам.Широкий асортимент товарів.

Ми пропонуємо вироби, які виготовлені з матеріалів європейських компаній. Оригінальність сировини підтверджена сертифікатами якості.Відповідальність перед клієнтом. Прозорість угод. Надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування. Індивідуальний підхід до виконання.


Переглядів: 114
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання