Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 16, офіс 3;Івано-Франківськ Вулиця Дудаєва, 1

Про компанію:

Виробництво та продаж металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей, склопакетів, рам, жалюзі, фасадних систем, гаражних воріт.

Компанія "Інтергарант" більше 15 років спеціалізується на виготовленні, встановіленні металопластикових та алюмінієвих фасадних та віконних систем, дверей, гаражних воріт, склопакетів та ролетів. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовника сприяє нашій успішній діяльності та найкращого задоволення потреб замовників на всій Західній Україні.

"Компанія Інтергарант" постійно йде в ногу з часом впроваджуючи сучасні технології на всіх стадіях виробництва та пропонуючи нову продукцію, яка відповідає потребам замовників.З початку створення компанії використовується лише німецький профіль Veka, який має досвід виробництва ПВХ-профілю вже впродовж 50 років. Компанія "Інтергарант" має статус авторизованого партнера компанії Veka. Це свідчить про те, що технології виробництва та сервісне обслуговування, яке використовує підприємство відповідають жорстким вимогам нашого німецького партнера.


Переглядів: 158
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання