Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 57;Івано-Франківськ Вулиця Тичини, 44;Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 30Б

Про компанію:

Виготовлення, продаж і монтаж металопластикових дверей та вікон, гаражних воріт, підвіконь, відливів, жалюзі, балконів, лоджій.

Покупка дверей та вікон є надважливою справою. Адже, віконно-дверна продукція, окрім естетичної функції, виконує ще безліч завдань. Вікна і двері повинні захищати приміщення чи будівлю від вуличного шуму і пилюки, від проникнення сторонніх, від інших небезпек та негативних чинників. Тому, при виготовленні вікон і дверей майстри використовують першокласні матеріали та застосовують новітні технології, весь час удосконалюють свою роботу.

Персонал спеціалізованого магазину «Вікна стиль» слідкує за новинками на ринку віконно-дверної продукції та супутніх товарів, бере участь в міжнародних виставках та навчанні,обирає кращі варіанти й пропонує вам відбірну продукцію. Ми процюєм для того, щоб ви були впевнені в завтрашньому дні.До ваших послуг у нашому салоні великий вибір:Вікон різних розмірів та форм;Дверей (вхідних та міжкімнатних, броньованих і протизламних);Балконів;Лоджій;Ролетів;Жалюзей;Та іншої продукції.

Чому ми? Здійснивши покупки у нас ви отримаєте ряд гарантій та переваг. Зокрема, наша з вами співпраця буде корисною для вас з наступних причин:Ми цінуємо вашу довіру та турбуємося про власну репутацію, тому пропонуємо товари лише відмінної якості від перевірених компаній - виробників;

Ми розуміємо, що час є дорогоцінним ресурсом, тому опрацьовуємо ваші заявки та виконуємо замовлення максимально оперативно.В наших виставкових залах широкий асортимент, отже ви можете обрати потрібну вам модель вхідних дверей і отримати їх вже сьогодні. А якщо вам нічого не приглянулось, ми зможем вам запропонувати широку складську програму, як по вхідних броньованих так і металопластикових дверях.

 Ми виготовляєм під замовлення вхідні двері будь-якої складності та конфігурації.А також для постійних клієнтів в нас завжди діє лояльна система знижок та ряд інших переваг.


Переглядів: 98
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання