Івано-Франківськ Вулиця Чорновола, 157, офіс 24

Про компанію:

Виготовлення та продаж металопластикових конструкцій.

ЕлДом – провідна компанія в західному регіоні України, яка працює на ринку більше десяти років і займається виробництвом, продажем та монтажем металопластикових конструкцій. Серед асортименту продукції: вікна, двері, підвіконня, протимоскітні сітки, відливи та дашки.

Для більшого комфорту споживачів, компанія виготовляє і алюмінієві конструкції, які ідеально підходять для офісних перегородок, міжкімнатних дверей та виставкових вітрин. Для споживачів, які цінують унікальність та неповторність власної оселі, ми пропонуємо виготовлення нестандартних конструкцій: арочних вікон та дверей, розсувних систем, зимових садів, фасадів, вітражів, конструкцій з різними типами склопакетів.

Турбота про клієнтів та створення продукції найвищої якості – головний критерій роботи наших працівників.Вікна – це інвестиції у ваше життя. Коли ви починаєте будувати або плануєте ремонт, ви завжди знаходитесь перед важливим вибором. Як досвідчений виробник, ми гарантуємо вам, що звернувшись до нас, ви завжди потрапите в надійні руки і можете розраховувати на професійні консультації, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваші вікна повинні постійно приносити вам радість, а не завдавати клопоту.

Тому наші вікна виготовляються виключно першокласної якості. Навіть після монтажу ми піклуватимемося про експлуатацію ваших вікон.Мінімум догляду за вашими вікнами. Вікна надовго зберігають свої властивості та завдяки високоякісній поверхні, не потребують особливого догляду, їх не потрібно фарбувати, і вони не будуть руйнуватися від впливів зовнішнього середовища.Відчуття безпеки дозволяє повністю розслабитися. 

Для вашого повноцінного відпочинку вдома або під час подорожей ми пропонуємо вікна, котрі обладнанні німецькою фурнітурою G-U. Навіть стандартний комплект фурнітури тепер завжди має базовий рівень безпеки і при бажанні може бути замінений на більш високий клас захисту від зламу.

Завдяки використанню трьохшарового покриття фурнітури сріблом ferGUard забезпечується якнайкращий захист поверхні від корозії, сучасний колір поверхні і відповідність вимогам охорони навколишнього середовища ЄС.Багатоступеневий контроль якості на всіх етапах виробництва та грамотна організація трудового процесу забезпечує довговічність та відсутність браку виробів.Ринок металопластикової продукції в західному регіоні надзвичайно насичений, тому ми пропонуємо не тільки оптимальне співвідношення "ціна-якість", а й запроваджуємо нові стандарти якості.

Планується закінчити розробку, впровадити і отримати сертифікат системи управління якістю, котра відповідала б вимогам стандарту ДСТУ ІСО 9001-2001.На сьогоднішній день, разом з «Ощадбанк» та «Укргазбанк» активно працюємо по програмі надання енергоефективних кредитів.


Переглядів: 145
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання