Івано-Франківськ Північний бульвар, 3;Івано-Франківськ Вулиця Івана Павла ІІ, 4

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, міжкімнатних та броньованих дверей, жалюзі, ролет, підвіконь, москітних сіток, гаражних воріт.

Свою діяльність компанія «Вікно Плюс» розпочала у 2000 році. За цей час пройдено великий та повчальний шлях, в ході якого придбані колосальні практичні знання і досвід.Компанія «Вікно Плюс», безперечно, усвідомлює свою професійну відповідальність перед кожним клієнтом, який надає нам свою перевагу. Саме тому першочергове значення приділяється якості виготовленої продукції.

Паралельно з якістю продукції, що випускається, компанія «Вікно Плюс» не випускає з уваги й таке важливе питання, як багатофункціональність світлопрозорих конструкцій. Великий асортимент додаткових функцій і аксесуарів для вікон, дверей та інших нестандартних конструкцій широко представлений в роздрібних салонах ТМ «Вікно Плюс» які сьогодні розташовані в багатьох містах України.  

За ТМ «Вікно Плюс» стоїть:Понад 300 осіб, високопрофесійного персоналу;Сучасне автоматичне обладнання;Інноваційні технології;Висококласна профільна система VEKA;Багатофункціональна фурнітура Winkhaus activPilot;Широка продуктова лінійка тематичних склопакетів;Багатий асортимент аксесуарів для світлопрозорих конструкцій;Грамотно вибудувана логістика;Сервісний центр.

ТМ «Вікно Плюс» сьогодні — це компанія, яка здатна задовольнити запити вимогливого клієнта! Саме таку репутацію серед своїх бізнес-партнерів і клієнтів отримала компанія за роки своєї роботи.ТМ «Вікно Плюс» з впевненістю дивиться у майбутнє та запрошує Вас до співпраці. Ми працюємо для того, щоб в будинках наших клієнтів було сонячне світло, тепло і затишок!


Переглядів: 101
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання