Івано-Франківськ Вулиця Івана Павла ІІ, 2, офіс 23

Про компанію:

Продаж і обслуговування металопластикових вікон, дверей, гаражних воріт, ролет, підвіконь, відливів, москітних сіток.

Безкоштовний замір та монтаж. Доставка. Гарантійне обслуговування. Регулювання металопластикових конструкцій.
Давно прагнете встановити нові вікна?

Адже це допоможе досягти у вашій квартирі комфорту, затишку та тепла. Але при цьому варто звернути свою увагу на співвідношення якості та вартості металопластикових конструкцій та вивчити ринок продажу.

Cалон «Вікна, двері» — це оптимальний варіант для вас, адже саме тут висококваліфікований персонал допоможе вам зробити правильний вибір.Магазин «Вікна, двері, ворота» пропонує продаж:металопластикові вікна («Viknaroff»);балконні та міжкімнатні двері;вхідні пластикові двері;вхідні броньовані двері;нестандартні конструкції;жалюзі;(SunnyTM)гаражні секційні ворота.("Alutech","Kruzik", "Gant", "Krispol")

Вся продукція виготовляється з ПВХ профілю, що уже давно завоював довіру серед споживачів завдяки високим показникам якості. Наша продукція чудово доповнить будь-який інтер’єр оселі та надасть їй нового неповторного вигляду.

Ми розуміємо побажання наших покупців, саме тому якість та вартість нашої продукції орієнтовані на клієнта.Основними перевагами пропонованої нами продукції є:економія;безпека;надійність;впевненість;комфорт;гарантія.У нас діє державна кредитна програма «Ощадний дім».


Переглядів: 92
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання