Івано-Франківськ Вулиця Набережна ім. Василя Стефаника, 28

Про компанію:

Продаж вхідних та міжкімнатних дверей.

Якісні двері — це джерело комфорту, затишку та надійного захисту. Це запорука спокою й естетичної насолоди господарів помешкання та їхніх гостей, працівників офісу або відвідувачів закладу.

Якщо у вас добротні вхідні двері, то вам нестрашний вуличний шум, пилюка та грабіжники. А міжкімнатні двері допоможуть правильно зонувати приміщення та забезпечать приватність людям, що використовують приміщення. І, звісно, елегантні дверні конструкції здатні стати окрасою інтер’єру та екстер’єру різних приміщень чи споруд.

Першокласну дверну продукцію ви найдете у «Центрі дверей» — спеціалізованому салоні, де представленні товари від кращих та перевірених часом виробників вхідних та міжкімнатних дверей. До уваги покупців понад 90 виставкових моделей. У салоні ви зможете підібрати двері як по дизайну так і в різних кольорах. Також ви матимете змогу замовити послуги заміру, монтажу й доставки.«Центр дверей» пропонує грандіозний вибір дверей:вхідних;міжкімнатних

Чому двері слід замовляти у компанії «Центр дверей»? Наші переваги:співпрацюємо з провідними, перевіреними виробниками дверей, що зарекомендували себе як кращі на світовому ринку дверної продукції.

Салон є представником таких відомих фабрик, як: «Папа Карло», «Родос», «Термінус», «Страж», «Аплот», «Патріот», «Новий стиль», «Оміс», «Альбері», «Гранд», «Ваші двері»;центр дверей працює тільки з виробниками, і ціни у нас також від виробника!

Також ви можете скористатись різноманітними акціями та знижками від самих брендів;у нас ви найдете справжні «дверні шедеври», які вирізнятимуться стильним дизайном і бездоганною якістю, елегантністю конструкцій, функціональністю й ергономічністю;дбаємо про різноманіття товарного асортименту, щоб ви мали змогу замовити у нас двері різних моделей і форм, з різним забарвленням і стилем;перш ніж потрапити до споживача, наша дверна продукція проходить сувору перевірку.

Ми гарантуємо, що придбані у нас вироби будуть безпечними, простими в обслуговування та, звісно, супроводжуватимуться відповідними сертифікатами якості й гігієнічними висновками;ми справді впевнені у високій якості кожної моделі представлених у нас дверей, тож надаємо 5 років гарантії на куплені у нас вироби;працівники компанії нададуть професійну консультацію та, врахувавши ваші побажання, потреби й можливості, допоможуть вам спроектувати дверну конструкцію відповідно до особливостей приміщення, де готовий виріб монтуватиметься.


Переглядів: 162
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання