Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 177

Про компанію:

Виготовлення та продаж металопластикових конструкцій, міжкімнатних та вхідних дверей, підвіконь, водовідливів, москітних сіток, тканинних ролет. Продаж дверної фурнітури.

Двері та вікна — важливі складові кожної оселі, і кожен сучасний господар повинен підійти до їхнього вибору дуже серйозно. Завдяки якісним металопластиковим конструкціям можна досягнути зменшення витрат на теплопостачання.Інтернет-магазин «Ibud» пропонує великий вибір металопластикових конструкцій, дверної фурнітури та скляних кухонних фартухів. Саме у нас ви знайдете широкий асортимент продукції від відомих та перевірених часом виробників.

Ми дбаємо про кожного клієнта, тому пропонуємо вам лише якісний товар за доступними цінами.В інтернет-магазині «Ibud» ви можете придбати:металопластикові двері та вікна;віконні ролети, гаражні ворота;скляні фартухи для вашої кухні;вхідні та міжкімнатні двері, а також фурнітуру;електротовари(освітлення та електричне опалення);металопластикові конструкції(підвіконня, водовідливи, москітні сітки, тканинні ролети);Металопластикові вікна, при правильній експлуатації, характеризуються високою економічністю, теплоізоляцією та шумоізоляцією.

Окрім цього, металопластикові конструкції не потребують спеціально догляду — достатньо лише регулярно протирати поверхні для збереження їхнього зовнішнього вигляду.Чому варто купувати металопластикові конструкції саме у нас?Ми гарантуємо якість та довговічність.

Співпрацюємо лише з перевіреними виробниками.Надаємо фахові консультації щодо встановлення та експлуатації продукції.Пропонуємо розумне співвідношення ціни та якості.

За час нашої роботи ми значно розширили асортимент своєї продукції, налагодили співпрацю з відомими виробниками та значно розширили штат працівників, щоб мати змогу оперативно опрацьовувати кожне замовлення та надавати справді якісний сервіс.

Наша команда — це професіонали своєї справи, які нададуть кожному клієнтові фахову консультацію та корисні поради.«Ibud» — вибирай з-поміж кращого.


Переглядів: 119
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання