Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 53

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, жалюзі, ролет, покрівельних матеріалів, гаражних воріт та автоматики до них.

Компанія Троя пропонує:металопластикові вікна різних профільних систем;двері міжкімнатні МДФ та Шпоновані;двері вхідні МДФ власного виробництва  та металічні вир.

Китай;ролети захистні;ворота гаражні , автоматика до воріт відкатних та розпашних;алюмінієві розсувні системи;жалюзі горизонтальні та вертикальні;метало черепиця , бітумна , керамічна;мансардні вікна VELUX , FAKRO;водостічні системи різних виробників.Компанія Троя працює на ринку пластикових вікон з 2006 року. Весь цей час ми активно освоювали новітні західні технології скління і способи їх адаптації до українських умов.

Відмінною якістю нашої компанії завжди було прагнення забезпечити комфорт і затишок нашим клієнтам.Комплексний підхідМи не просто створюємо високоякісні металопластикові вікна, але і проводимо їх комплексне встановлення, здійснюємо герметизацію і весь спектр заходів по встановленню аксесуарів.

Це дозволяє гармонійно включити віконні системи в загальне рішення інтер'єру і екстер'єру будинку, уникнути пошкоджень стін.Наша відповідь вашій яскравій індивідуальності!Ми поважаємо побажання наших клієнтів і завжди дотримуємося їх при виконанні замовлення. Нами  враховуються особливості архітектури будівлі, стилістика. Виходячи з цих чинників, ми можемо створити для вас металопластикові вікна найрізноманітніших конфігурацій – від традиційних до нестандартних варіантів. Вибір скління, тип механізму відкриття, колір, використання декоративних елементів – всі ці питання також вирішуються індивідуально.

Співпрацювати з нами приємно!Наша цінова політика вас приємно здивує: оптимальні ціни, гнучка система знижок.  А той факт, що ми даємо незмінну гарантію на свою продукцію, підтверджує, що ми повністю упевнені і в якості пропонованих виробів, і в кваліфікації наших фахівців.

На відміну від більшості віконних компаній, особливу увагу компанія Троя приділяє монтажу віконних конструкцій. За оцінками експертів, 60-70% експлуатаційних властивостей і довговічність пластикових вікон залежить від якості встановлення конструкцій.Наша компанія надає безкоштовну гарантію на пластикові конструкції на строк до 7 років, а також гарантію на встановлення нашими фахівцями пластикових вікон строком до 5 років (залежно від складності монтажних робіт).Основний напрямок діяльності компанії Троя – реалізація і монтаж металопластикових вікон.


Переглядів: 89
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання