Івано-Франківськ Вулиця Островського, 29

Про компанію:

Продаж дверей, замків, вікон, віконної фурнітури, гаражних воріт, підвіконь, відливів, москітних сіток, ролет.

Вікна мають бути красивими, надійними, безпечними та, звісно, якісними. Першосортний пластик чи дерево, міцні склопакети, добротна фурнітура допоможуть створити віконну продукцію преміум-класу. І, звісно, не можна забувати про аксесуари для вікон, без яких готовий виріб не буде довершеним.

Бездоганну віконну фурнітуру та аксесуари ви зможете придбати у «БудАкс». «БудАкс» — ваш вірний помічник та надійний партнер у світі якісних вікон і супутніх товарів до них. Ми запропонуємо відливи та підвіконня, які не тільки захистять помешкання чи офіс віз зайвої вологи, а й стануть невіддільною частиною стильного інтер’єру. Широка кольорова гама та різноманіття видів дозволять підібрати оптимальний варіант віконної фурнітури чи аксесуарів.

До ваших послуг грандіозний вибір: Підвіконь;Відливів;Москітних сіток: віконних, дверних, рулонних;Віконних замків і ручок;Дверних дотягувачів;Замків дитячих;Офісних ручок;Аксесуарів для монтажу віконної продукції тощо. 

Наші переваги:Вироби, що пропонуємо, вирізняються такими характеристиками, як стійкість до УФ-випромінювання, міцність, висока атмосферо стійкість та, звісно, стильний дизайн.У нас ви можете замовити відливи будь-якої довжини зі стандартними типорозмірами (ширина від 50 до 500 мм).

Підберемо відливи до різних вікон. Серед наявних кольорів: відливи білі, коричневі, вишневі, червоні, «золотий дуб» чи «горіх», відливи сірі, зелені та сині й ще безліч варіантів. Обирайте оптимальний для себе!У нас відмінний сервіс та компетентний персонал: розкажемо, покажемо, порадимо та допоможемо підібрати потрібне.Цінуємо ваш час, тож оперативно опрацьовуємо замовлення та швидко доставляємо товар.


Переглядів: 106
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання