Івано-Франківськ

Про компанію:

Проектування, виготовлення та монтаж конструкцій з гартованого скла.

Скло є універсальним, надійним та якісним матеріалом, яке має багато різних властивостей та досить широку сферу застосування. Особливою надійністю та міцністю й довговічністю відзначаються конструкції із гартованого скла. Його перевагами є:підвищена міцність на вигин;стійкість до ударів та різких перепадів температури;можливість стильно доповнити інтер’єр як житлового приміщення, так і закладів громадського харчування, офісів.

Підприємство«ВікнаСклоГарт» спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі різноманітних конструкцій із гартованого скла.

Підприємство знаходиться в Тернополі, продукцію пересилаємо Новою Поштою.Перелік наших товарів та послуг включає:металопластикові вікна та двері, які ми виготовляємо з профілів GALAXY, WDS-400, WDS-500, WDS 7s, WDS 8s, доповнюємо їх високоякісною та надійною фурнітурою, укомплектовуємо однокамерними чи двокамерними склопакетами для кращого енергозбереження;скляні міжкімнатні двері, виготовлені з гартованого скла товщиною від 8 до 12 мм, ви можете обрати на свій смак прозорі, матові, тоновані, з піскоструйним малюнком, з нанесеним друком, вітражем;скляні перегородки, які зручно використовувати для організації робочого простору, можемо їх доповнити дверима різного типу;скляні дахи та дашки, для виробництва яких використовуємо триплекс — міцне багатошарове скло;скляні сходи та перила;скіналі — декоративні панелі з гартованого скла.

Підприємство «ВікнаСклоГарт» гарантує високу якість пропонованих виробів із гартованого скла та надійність роботи майстрів. Ми маємо значний досвід роботи та можливість втілити у життя ваші різноманітні ідеї й плани.


Переглядів: 140
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання