Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 11

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій (вікна, вхідні та балконні двері).

Viknaroff — майстер віконної справи Івано-Франківське представництво!Компанія Viknaroff — виробник металопластикових конструкцій, для якого основним принципом діяльності є виготовлення продукції, що відповідає європейським стандартам, у поєднанні з високим рівнем сервісу.

Компанія Viknaroff виготовляє металопластикові конструкції будь-якого типу: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, конструкції складної конфігурації. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина), Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія).

Виготовляються конструкції на високопрофесійному німецькому та австрійському обладнанні.Viknaroff — відповідність європейським стандартам якості та безпеки.Тільки у нас широкий асортимент високоякісних оригінальних вікон та дверей.Ми гарантуємо бездоганний сервіс і прийнятні ціни. Це одна з кращих пропозицій на сучасному вітчизняному ринку.

Чому варто замовляти вікна в Компанії Viknaroff?У нас працюють справжні фахівці з монтажу вікон та дверей! Якісна установка вікон починається з справжніх професіоналів своєї справи!Якісний інструмент!

Ми працюємо тільки з професійним інструментом, який дозволяє провести бездоганний монтаж. Ми не економимо на якості.Дотримання технології монтажу — запорука довговічної роботи вікон.

Пластикові вікна, двері будуть працювати коректно тільки за умови виконання монтажу згідно всім існуючим вимогам до установки ПВХ конструкцій. Нормативна кількість кріпильних елементів, повноцінний монтажний шов, дотримання рівня в різних площинах гарантує відсутність тертя і дефектів відкривання.Акуратність у всьому.

Завдяки професійному заміру і акуратному виконанню демонтажних робіт, ми гарантуємо мінімальні руйнування скосів та стін. Ми працюємо тихо і акуратно. Впевнені, що ви залишитеся задоволені!

Переваги  компанії  Viknaroff:Майже 10-річний досвід успішної роботи в даній сфері;
Один з найбільш потужних виробничих комплексів в Україні;
Оптимальне поєднання ціни і якості;
Гарантія виробника від 7 до 15 років за умови правильної експлуатації;
Гарантія на монтажні роботи;Європейський сервіс;
Сертифікована продукція;
Суворе дотримання термінів виробництва та доставки;
Кваліфікований і досвідчений персонал;
Вигідні умови партнерства.

Наші висококваліфіковані спеціалісти, дбаючи про репутацію компанії, нададуть вичерпну консультацію з питань вибору, встановлення  вікон та дверей, а також щодо ведення віконного бізнесу.Крім того, наша продукція відрізняється високою європейською якістю, підтвердженою відповідними сертифікатами, а також вигідною ціною.


Переглядів: 149
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання