Івано-Франківськ Вулиця Тичини, 21а

Про компанію:

Продаж, монтаж, сервіс металопластикових вікон, дерев'яних та броньованих дверей, алюмінієвих конструкцій, підвіконь, москітних сіток, жалюзі, ролет, гаражних воріт, сонячних панелей.

Вікна, двері чи «віконне» вбрання (ролети, гардини, жалюзі тощо) виконують безліч важливих функцій, щоб забезпечити ваш комфорт та затишок. За допомогою якісної віконно-дверної продукції та супутніх товарів ви можете захистити приміщення від вуличної пилюки чи надокучливого шуму, від зайвого сонячного світла та від багатьох інших чинників. Крім того, саме сучасні вікна, ролети або двері можуть стати окрасою інтер’єру й екстер’єру, стильною «родзинкою» дизайну різних приміщень і споруд.

Компанія «WinDoors» пропонує грандіозний вибір:вікон від таких відомих виробників як: «Steko», «Viknaroff», «Glasso», «Salamander» «KBE»;вхідних дверей ТМ «Разом», «Бастіон» та «Арена»;дверей міжкімнатних наступних брендів: «Новий Стиль» і «Брама»;захисних ролет, воріт від компанії «Alutech»;підвіконь, відливів, москітних сіток різного типу.Також виконуємо:реставрацію вхідних дверей, зокрема й заміну МДФ накладок;регулювання віконних ручок;ремонт дверей;аварійне відкриття броньованих дверей.

Чому вам варто обрати нашу компанію? Наші переваги:Якщо ви скористаєтеся нашими послугами, ми виконуємо повний цикл робіт (попередні заміри, доставка та монтаж), тож вам не доведеться турбувати про те, чи ви вказали правильні розміри товару або ж як транспортувати габаритні вікна чи двері.

Пропонуємо продукцію від кращих виробників віконно-дверної продукції, захисних ролет і супутніх товарів;Ми самі є професіоналами своє справи: наші працівники — кваліфіковані, ввічливі та привітні.У нас прийнятні ціни на весь спектр робіт та на весь товарний асортимент.

Працюємо якісно, проте швидко: замовлення виконуємо вчасно, у чітко обумовлені строки.Оселіть у свій дім чи офіс красу, комфорт та затишок разом із «WinDoors»!


Переглядів: 79
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання