Івано-Франківськ Вулиця Василіянок, 62а, офіс 3, пов. 2

Про компанію:

Продаж і монтаж металопластикових вікон та дверей (міжкімнатних, вхідних, броньованих), москітних сіток та підвіконь.
Сьогодні ціни на опалення ростуть в геометричній прогресії, що не можна сказати про доходи. Тому не дивно, що люди намагаються усіма можливими методами економити свої витрати, але при цьому втримати комфорт та затишок в оселі. До прикладу, втрати тепла через вікна немаленькі, тому теплий монтаж, чи ще його називають тришаровий євромонтаж, який пропонує наша компанія, стане одним  відмінних рішень.

Вікна виробництва Epsilon мають безліч переваг, серед яких висока якість та можливість застосування теплого монтажу. Але це не головні фактори, що впливають на енергоефективність — більший вплив мають якість виконаних робіт, ущільнення та геометричність швів.

При стандартному, класичному,  монтажі з часом може з’явитись цвіль та грибок чи, навіть, задавання вітру через зруйновану піну, а все це через неякісну гідроізоляцію під час виконання робіт. І це не тільки впливає на енергозбереження, а ще й може привести до потреби в ремонті всієї оселі через грибок.А от використання теплого монтажу унеможливить проникнення вологи в ізоляційні та будівельні матеріали.

А ви отримуєте високі звуко- та теплоізоляційні характеристики монтажного шва, який не вдасться досягти при інших способах.Досягти енергозбереження та економії при опаленні дуже просто. Тільки суха та ізольована від атмосферних впливів і світла монтажна піна виконує функцію ізоляції.

Найкращий захист піни — це використання спеціальних стрічок при теплому або євромонтажу.Ви отримуєте шумоізоляцію, довговічність віконних конструкцій та щасливу й здорову родину.

Послуги:Мoнтаж вікон та балконних конструкцій.Наші переваги:досвід роботи;професійні майстри;використання якісного та сучасного обладнання при виготовленні вікон;здійснення замірів пo Івано-Франківську та області;висока якість вікон та фурнітури;лояльні ціни.


Переглядів: 140
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання