Івано-Франківськ Вулиця Залізнична, 30

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкції, гаражних воріт, москітних сіток та ролет, підвіконь та карнизів. Підлогова дошка.
Компанія «Захід Пласт» — ваш надійний партнер та корисний помічник на ринку якісної віконно-дверної продукції і супутніх товарів.

Понад 20 років ми забезпечуємо клієнтів першокласними товарами і надаємо якісні послуги. Досвідчені та кваліфіковані менеджери компанії розкажуть про переваги чи недоліки відповідної продукції, нададуть її вичерпну характеристику, після чого ви легко оберете той товар, що буде оптимальним саме для вас. Окрім виробництва та монтажу алюмінієвих, металопластикових чи дерев’яних вікон і дверей, ми реалізуємо і ряд супутніх товарів.

У «Захід Пласт» до ваших послуг великий вибір:Віконно-дверної продукції (металопластикових, дерев’яних чи алюмінієвих вікон, дверей);Гаражних воріт;Захисних і тканинних ролетів (закритого чи відкритого типу);Ролетів типу «день-ніч»;Ролетів для дахових вікон;Інших видів ролетів;Римських штор та штор-плісе, зокрема і для нестандартних вікон;Бамбукових штор;Різних видів жалюзі;Москітних сіток;Підвіконь та відливів;Стільниць;Інших супутніх товарів.До речі, саме у нас ви можете замовити високоякісні маркізи.

У нас їх понад шість видів.Крім того, досвідчені та вправні майстри компанії «Захід Пласт» якісно виконають для вас наступні роботи:Монтаж підвіконь та відливів, ролет і жалюзі;Встановлення «дитячих» захисних замків, ручок та іншої фурнітури, регулювання і ремонт фурнітури та відповідних механізмів, їх чищення від забруднень;Заміна негерметичних чи «застарілих» склопакетів, ущільнювачів тощо;Монтаж системи мікропровітрювання;Ліквідація незначних подряпин на профілю;Ряд інших супутніх робіт та послуг.

Чому ми? Обравши «Захід Пласт», ви отримаєте такі переваги:Виключно якісну продукцію та п’ятирічну гарантію на неї;Можливість придбати товари в комплексі (не лише вікна чи двері, а й підвіконня штори і т.д.) що дуже зручно і допомагає створити гармонійний інтер’єр та екстер’єр;

Ми працюємо не лише в Івано-Франківську, але й в межах Івано-Франківської області;

Наша команда — це справжні професіонали, тож ви можете бути впевнені у нашій відповідальності, кваліфікованості та порядності.

Довіртеся професіоналам і переконайтеся, що якість — це «Захід Пласт».


Переглядів: 92
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання