Івано-Франківськ Вулиця Академіка Гнатюка, 15, офіс 1

Про компанію:

Продаж та монтаж вікон, дверей, гаражних воріт, шлагбаумів, жалюзі, ролет, римських штор, москітних сіток та фурнітури.

Жалюзі — це відмінне і функціональне доповнення дизайну приміщення. Крім естетики, такі вироби допомагають вберегти кімнату від спеки та сонячних променів, від сторонніх поглядів. Монтувати вироби можливо на стулки вікон, в отвір або на стіну над вікном. Кожен вид установки має свої особливості, а також переваги та недоліки. Наприклад, іноді карниз, прикріплений в отвір, може блокувати віконну стулку при відкритті.

А виступаюче підвіконня може перешкодити правильній установці жалюзі над вікном. Тому дуже важливо звертатись за допомогою до професіоналів, які не тільки допоможуть обрати необхідне для вашої оселі, але й встановити та навчити правилам експлуатації та догляду.

Переваги співпраці з нами:багаторічний досвід роботи;грамотна консультація та підбір;кваліфіковані працівники;вся продукція сертифікована та відповідає стандартам якості;працюємо по всій Івано-Франківській області;вигідні ціни.

Пропонуємо:вікна металопластикові;вхідні двері з металопластику;металопластикові конструкції;жалюзі;ролети;жалюзі різних типів;москітні сітки.Послуги:консультація;виїзд на об'єкт;заміри;монтаж.


Переглядів: 150
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання