Івано-Франківськ Вулиця Гаркуші, 24

Про компанію:

Будівництво і продаж житлової та комерційної нерухомості. Оренда нежитлових приміщень.

Обираючи власне житло, ми обираємо своє майбутнє та майбутнє своєї сім’ї. І хочеться, щоб воно було комфортним, щасливим та затишним. Саме таким воно буде з квартирами від Будівельної компанії ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд». Адже ми будуємо житло як для себе — обираємо «правильне» місце розташування, грамотно плануємо житловий простір, обираємо тільки якісні будматеріали та надійно проводимо всі роботи від початку створення креслень і аж до вручення вам заповітного ключа до власного житла.

Ми допомагаємо втілити мрії сотень сімей у життя — мрії на власну, комфортну та затишну оселю за помірними цінами.

Будівельна компанія ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд» має безліч переваг:багаторічний досвід роботи на будівельному ринку нашого міста — нам довіряють наші партнери та наші клієнти;команда професіоналів, які люблять свою роботу та виконують її на відмінно — починаючи від креслярів і закінчуючи кожним будівельником, що проводить роботи на будові;ми будуємо ваше житло тільки з високоякісних та безпечних матеріалів виробників, яким ми довіряємо і у надійності яких ми впевнені;проектуючи ваші квартири ми враховуємо безліч факторів, щоб зробити його якомога комфортнішим, безпечним та затишним;правильно обираємо місце розташування новобудови і перевагу віддаємо тим районам, де добре розвинена інфраструктура;наша компанія завжди піде на зустріч клієнтові в питаннях оплати за квартиру.

До того, ж наші ціни дійсно дуже демократичні, переконайтесь!За цей період було успішно зведено ряд об’єктів нерухомості в Івано-Франківську, а саме будинки на вулицях: Незалежності, 65; Гаркуші, 24 і 36; Хіміків, 17 б, 17 в; Угорницькій, 16 і 10 а, Галицькій 112 в, крім того на даний момент в процесі завершення будівництва знаходяться будинки на вулицях: Галицька, 98 та 112 д; Шевченка, 47 а; Коновальця, 124 а та інші новобудови.

Також слід відмітити, що компанія ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд» будує церкву в селі Сілець Тисменицького району та сприяє у проведенні соціальних та культурних заходів.


Переглядів: 331
Дата добавлення: 14-02-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання