Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж, виготовлення, встановлення вхідних та міжкімнатних дверей, вікон, антимоскітних сіток.

Двері — важлива складова кожного дому, не лише зі сторони безпеки, а й з боку естетики, адже це перше, що бачать ваші гості та відвідувачі. Важливо правильно підібрати вхідні двері та замки, щоб почувати себе безпечно у власному домі. Двері повинні відповідати таким основним вимогам: надійність, міцність, практичність, стійкість до високих та низьких температур та естетичність.

Магазин «Метр ²» змінив адресу, зараз ми знаходимося на вул. Володимира Великого, 12. Наш магазин успішно провадить свою діяльність уже понад 15 років, тому ми з упевненістю можемо гарантувати високу якість нашої продукції та надавати повну консультацію нашим клієнтам.

Наші послуги:виготовлення дверей під розмір замовника;покриття автоемаллю;гарантійне та післягарантійне обслуговування;індивідуальний підбір кольорів та кованих виробів для дверей;безкоштовне проведення замірів;реставрація дверей;продаж дверей з молдінгами;продаж вікон Epsilon.

Наш цех з виготовлення дверей знаходиться в Івано-Франківську. Ми ретельно слідкуємо за дотриманням усіх вимог та умов під час виготовлення дверей, адже прагнемо, щоб наші клієнти залишилися задоволеними не лише доступними цінами, а й високою якістю продукції.

При замовленні дверей в подарунок ви отримаєте дверну ручку або комплект постільної білизни. Також пропонуємо знижку 3% при замовленні дверей та розпродаж попередніх колекцій.

Переваги нашої продукції:надійність, затишок, безпека для ваших домівок;стійкість до атмосферних впливів;проведення замірів безкоштовно;сучасні ідеї для вашої оселі;доступні ціни та висока якість;гарантія.

Наші двері – ваш правильний вибір.


Переглядів: 158
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання