Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 80Б

Про компанію:

Продаж, виготовлення, монтаж та обслуговування дверей, вікон, жалюзі, ролет, воріт, дверної фурнітури.

Гідний господар, який турбується за безпеку рідних та збереження свого майна — обов’язково подбає про те, щоб в оселі було не тільки комфортно, але й максимально безпечно. І, обираючи вхідні двері, гаражні ворота чи вікна — обере краще від перевірених виробників. Саме таке можемо запропонувати вам ми.

Багаторічний досвід роботи та десятки задоволених клієнтів, професійна команда, яка зможе не тільки проконсультувати щодо запропонованої продукції, але й обрати все необхідно згідно ваших побажань, потреб та особливостей вашого дому, пропонуємо тільки високоякісну, сертифіковану та надійну продукцію, яка має довгий термін експлуатації та відмінні характеристики, вигідні умови співпраці та доступні ціни — головні переваги нашої співпраці для вас.

Пропонуємо:міжкімнатні та броньовані двері;дверну фурнітуру;металопластикові вікна та двері, пластикові підвіконня;жалюзі, ролети;гаражні ворота;монтаж;металеві урни для сміття;сервісне та післягарантійне обслуговування;доставка по місту безкоштовна;при замовленні, заміри безкоштовні.


Переглядів: 97
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання