Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 67

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, балконів, сходів, дверної фурнітури. Виготовлення корпусних меблів.

Меблі, вікна, двері та інші деталі інтер'єру з дерева, виготовлені в нашій компанії — це гідний вибір тих людей, які цінують професіоналізм у всьому.

Досвідчені, висококваліфіковані проектувальники та дизайнери врахують найменші нюанси житлового простору вашого будинку, починаючи з його розмірів і закінчуючи кольором шпалер. Ви стаєте власником ексклюзивних корпусних меблів, вікон та дверей від виробника, що гармонійно вписуються в інтер'єр.Міцні, добротні, акуратні меблі з натуральної деревини — прикраса будь-якого будинку, і компанія «Глід» пропонує вам кращі варіанти!

Різноманіття запропонованих колірних композицій, форм, матеріалів і типів покриття дозволяє підібрати стильне та незвичайне рішення для оформлення простору в вашому домі.Для справжніх поціновувачів натуральних матеріалів ми пропонуємо виготовлення меблів з масиву на замовлення.

Зовнішній вигляд і текстура благородного дерева дозволяє творити майстерний, тонкий декор.І головне – у будь-якому замовленні ми використовуємо тільки якісні матеріали та сировину. І, звісно, індивідуальний підхід та бажання виконати ваше замовлення так, щоб ви залишились задоволеним на всі 100%.

Гарантія від виробника.Власне виробництво:меблів;дверей;вікон;сходів з масиву дерева;речей для інтер’єру: світильників, панелей на стіни, радіаторних решіток (на батареї), карнизів;вуличних меблів з натуральних порід дерев.Продаж:металопластикових вікон та дверей;гаражних воріт.


Переглядів: 153
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання