Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 124, корп. 2

Про компанію:

Виготовлення і продаж вхідних та міжкімнатних дверей, металопластикових конструкцій, ролет.

Двері — невід'ємна частина інтер'єру, декоративне оздоблення кімнати та можливість розмежування житлових зон в квартирі або будинку. З їх допомогою можна підкреслити оригінальність концепції дизайнерської ідеї та доповнити загальну гармонію житлового простору.Наші переваги:ми працюємо виключно під замовлення. Це означає, що після проведення всіх необхідних вимірів двері «стануть» в ваш проріз, як влиті. Кожен виріб унікальний.ви зможете замовити у нас установку тих дверей, які влаштують саме вас, в тому числі в плані ціни.

На прохання клієнтів ми виготовляємо не тільки елітні вироби для квартир та офісів, але і бюджетні варіанти, наприклад, для тамбурів чи підвалів.ви можете замовити прості лаконічні двері без зайвих елементів або вибрати продукцію з вітражним склом, декоративними вставками та різьбленими елементами.

В наявності представлена велика різноманітність стильної та недорогої фурнітури.вся продукція високої якості, надійна та з відповідними сертифікатами якості та безпеки;широкий асортимент продукції від: фабрика дверей «Папа Карло», фабрика дверей «Гранд», фабрика дверей «Новий Стиль»;вигідні умови співпраці та лояльна цінова політика.

Пропонуємо:вхідні двері;міжкімнатні двері;модульні сходи;розсувні системи;стінові панелі. 


Переглядів: 224
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання