Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 57

Про компанію:

Продаж і монтаж виробів з гартованого скла (двері, перегородки, душові, сходи, перила, кухонні скляні фартухи). Безрамне скління.

Компанія “ЕлітСкло” пропонує виготовлення та монтаж конструкцій з гартованого скла:Скляні двері:розсувні, міжкімнатні, вхідні, гардеробні.

Для квартири, будинку або офісу.Скляні перегородки:суцільноскляні. Каркасні. Сантехнічні. Квартирні, офісні і для торгових центрів. З дверима і без.Душові кабіни:шторки. Перегородки. Двері. Будь-які конструкції будь-яких розмірів, як без, так і з розсувними стулками.Скляні сходи, та скляні перила:як суцільноскляні, так і з металевими і дерев’яними опорами. Прямі та вигнуті.Скляні конструкції:Суцільноскляні. Каркасні. Сантехнічні.

Квартирні – будь-якої складності конструкції з гартованого скла.Безрамне скління альтанок, будинків, офісів, ресторанів, терас.Гартоване скло – матеріал, який використовують у сучасному дизайні приміщень та фасадів. Через те, що скло проходить хімічну та термічну обробку, воно стає міцним та безпечним. А при руйнуванні цілісності гартованого скла, зменшується ризик отримання травми, бо  розбивається воно на дрібні частинки з тупими краями. Конструкції з гартованого скла в інтер’єрі виконують практичні та декоративні функції.Вхідні двері та міжкімнатні двері з гартованого скла  додадуть світла та простору. Душові кабіни з — створять оригінальний інтер’єр ванної кімнати.

Поділити простір на зони в офісах, банках, магазинах або в житлових приміщеннях допоможуть перегородки теж з зі гартованого скла. А скляні сходи виглядаю просто фантастично. Багатофункціональність гартованого скла безумовна.Компанія «ЕлітСкло»: чому ми?Бо ми проектуємо, виготовляємо і монтуємо конструкції зі скла.

Виготовляємо індивідуальні деталі.Можливий виїзд замірника в день дзвінка!Даємо гарантію на фурнітуру та монтаж.

Ми використовуємо тільки якісну, перевірену нами фурнітуру.


Переглядів: 133
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання