Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 26а;Івано-Франківськ Вулиця Гаркуші, 35;Івано-Франківськ Вулиця Джерельна, 73;Івано-Франківськ Вулиця Пасічна, 1Б;Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 35

Про компанію:

Продаж металопластикових конструкцій, балконів, броньованих дверей, жалюзі, ролет, воріт, відливів, підвіконь.

Недарма кажуть, що «мій будинок — моя фортеця», адже основна функція оселі — це комфорт та безпека. Кожен прагне, щоб його домівка була надійною та затишною.

Досягти цього досить легко з прогресивно розвиненою компанією «Максимум».Наша компанія успішно функціонує та надає послуги на ринку багато років.

Ми стараємося задовольняти усі потреби наших клієнтів, саме тому постійно вдосконалюємо свій сервіс та розширюємо спектр своїх послуг.

Для наших клієнтів ми пропонуємо високоякісні товари та послуги. Наш персонал співпрацює з перевіреними компаніями та постачальниками

.Продаж:вікон;вхідних дверей;міжкімнатних дверей;гаражних воріт;ролетів.Наш персонал — це досвідчені працівники, які оперативно та якісно надають послуги високої якості.

За час нашої роботи ми успішно виконали безліч замовлень та залишили про себе чудові відгуки.

Переваги:широкий асортимент як класичних моделей, так і сучасних варіантів;наявність власної виробничої бази, яка укомплектована якісним та новітнім обладнанням;використання сучасних технологій забезпечує відмінну звуко- та тепло ізоляцію;вся продукція сертифікована та відповідає європейським стандартам якості;всю сировину та матеріали ми закуповуємо тільки в надійних та перевірених партнерів;вигідна цінова політика.


Переглядів: 233
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання