Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 65

Про компанію:

Власне виробництво та продаж металопластикових вікон і дверей. Великий асортимент міжкімнатних та вхідних дверей, гаражних воріт, жалюзі, ролет, підівконь, відливів.

Підприємство працює в режимі повного виробничого циклу, що дозволяє забезпечувати відповідність продукції суворим стандартам якості і нормам екологічної безпеки. Кожен етап оснащення вашого будинку продукцією салону вікон та дверей «Галкомбуд» від заміру до встановлення контролюється нашою командою — командою виробника!

"Вікна та двері Галкомбуд" — це виробниче підприємство, де висока технологічність і інноваційне виробництво поєднуються з любов'ю до своєї справи кожного з нашої численної команди!

Завдяки якості продукції, чесному і сумлінному підходу в роботі ми досягли відмінних результатів у виробництві:метало пластикових вікон та дверей;міжкімнатних та вхідних дверей;гаражних воріт (з автоматикою та без );тканинних та захисних ролет;вертикальних та горизонтальних жалюзі;підвіконня та відливів;антимоскітних сіток.

"Вікна та Двері Галкомбуд" - це:багаторічний досвід роботи;професійна команда майстрів;використання тільки якісної та сертифікованої сировини;новітнє обладнання та сучасний підхід до виробництва;гарантія відмінної якості;лояльна цінова політика.


Переглядів: 69
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання