Івано-Франківськ

Про компанію:

Ремонт і регулювання металопластикових вікон та дверей, заміна фурнітури і склопакетів, встановлення балконних защіпок.

У вас вікна вже не закриваються як потрібно? Зламалась фурнітура? Вікна не «тримають» тепло? Дійсно, нерідкі випадки, коли вікна втрачають герметичність та функціональність задовго до закінчення їх нормативного терміну використання. В процесі експлуатації можуть виникнути серйозні несправності, які ми зможемо швидко та якісно усунути.

Звертайтеся до нас навіть в критичних ситуаціях.Всі роботи по ремонту вікон проводяться з дотриманням діючих будівельних норм та правил, а також міждержавними стандартами та технічними умовами.Ви можете бути впевнені, що наші фахівці завжди готові прийти на допомогу, щоб повернути комфорт у ваше житло.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на усунення всіх несправностей в незалежності від складності та обсягів роботи.Наші переваги:понад 8 років досвіду;професійні майстри;індивідуальний підхід до кожного замовлення;використання в роботі тільки якісного обладнання та комплектуючих;швидке та якісне виконання замовлення;лояльні ціни.

Послуги:ремонт, регулювання фурнітури;заміна ущільнювачів;заміна склопакетів;встановлення додаткових елементів фурнітури, ручок;встановлення москітних сіток;аварійне відкриття (закриття) стулки вікна;встановлення дитячих замків, ручок з ключиком.


Переглядів: 152
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання