Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 83

Про компанію:

Продаж металопластикових вікон та дверей, жалюзі, ролет, москітних сіток, підвіконь.

Для того, щоб внутрішній простір у приміщенні чи екстер’єр будівлі виглядали справді стильно і довершено, слід подбати про якісне «вбрання для вікон». Сьогодні все більше людей замість класичних штор чи портьєр обирають жалюзі і ролети. Такий вибір очевидний.

Адже жалюзі та ролети вирізняються міцністю, практичністю та довговічністю. Крім того, сьогодні на ринку є безліч варіантів захисних ролет, які ще й захистять приміщення від непроханих гостей.. Саме вони чудово підходять для магазинів, кафе чи інших громадських або комерційних приміщень.

Компанія «Еко Вікна» є представником одних з кращих іноземних виробників якісного «віконного вбрання». Саме тут ви зможете замовити першокласні жалюзі чи ролети високої європейської якості за доступними цінами.

У «Еко Вікна» для вас виготовлять:Ролети:захиснітканиннібамбуковіЖалюзі:горизонтальнівертикальніМоскітні сітки.Чому вам варто замовляти ролети, жалюзі та москітні сітки у «Еко Вікна»?

Переваги та особливості компанії:Вам запропонують сертифіковані в Європі жалюзі, ролети й супутні товари високої якості, стійкі до різних температурних режимів та механічних пошкоджень;Вас приємно вразить колосально великий вибір товарів. Крім того, асортимент продукції регулярно оновлюється та розширяється;Представники компанії мають цікаві пропозиції як для офісних і громадських приміщень, так і для квартир, будинків чи приміщень спеціального призначення;На всі вироби надається півторарічна гарантія;Для представників компанії словосполучення «індивідуальний підхід до клієнта» справді щось означає.

Тому вони індивідуально підберуть для вас чудове «віконне вбрання», врахувавши стиль вашого інтер’єру, ваші побажання, потреби та поставлені задачі, і звісно, розміри вікон. З продукцією «Еко Вікна» ви легко втілите навіть найоригінальніші ідеї!


Переглядів: 70
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання