Івано-Франківськ Вулиця Василя Симоненка, 15, пов. 2

Про компанію:

Продаж металопластикових та дерев'яних вікон і дверей, фільтрів для води, тканинних ролет та жалюзі. Виготовлення меблів під замовлення.

«Сучасний дім» — це місце, де дарують комфорт і красу. Ви можете укласти з нами договір та отримати комплекс якісних послуг у сфері виготовлення віконно-дверних виробів чи меблевої продукції, їхнього монтажу та ремонту.Просто зателефонуйте нам і ми детально розкажемо вам про весь спектр наших товарів і робіт, про всі переваги співпраці з нами та, зрештою, просто дамо відповіді на ваші запитання.

Не зволікайте, телефонуйте, домовляйтеся про співпрацю та отримуйте свою порцію краси й комфорту. Тим більше, що саме зараз у нас діє чудова весняна акція: при замовленні міжкімнатних дверей ви отримаєте знижку або подарунок.

Чому тисячі людей вже обрали нас? Чому нас рекомендують друзям і знайомим?

Наші переваги:Понад 10 років ми забезпечуємо клієнтів надійними дверима, якісними меблями та ідеальним «вбранням» для вікон, реалізуємо безліч інших корисних товарів, які допомагають людям оселити затишок в приміщеннях різного типу та призначення.Наш персонал є не тільки привітним, а й компетентним.

Так, наші досвідчені монтажники виконають роботу «на відмінно», а майстри компанії подарують «нове життя» вашим дверям чи меблям, швидко відремонтувавши їх. Крім того, наші працівники допоможуть вам втілити в реальність ваші сміливі мрії та запропонують цікаві дизайнерські проекти щодо облаштування вашого дому, офісу, вашого закладу чи магазину.

Для виготовлення дверей та інших товарів використовуємо тільки добротні матеріали та першокласну фурнітуру. Тож, готові вироби є надійними, якісними, красивими та, основне, безпечними.Прийнятні ціни на весь спектр товарів і послуг стануть додатковим бонусом для наших клієнтів.


Переглядів: 277
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання