Івано-Франківськ
+380 992257452

Про компанію:

Широкий спектр будівельних, ремонтних робіт. Утеплення. Розроблення проектів "під ключ". Встановлення 3D-підлоги. Будівництво комерційної і житлової нерухомості. Гідроізоляція. Електромонтажні роботи. Озеленення території.
Якісно, кваліфіковано, "під ключ" виконуємо широкий спектр робіт з будівництва, ремонту, реконструкції та оздоблення. Виконуємо комплексне обслуговування господарських потреб середніх та великих підприємств. На всі роботи надаються гарантії, підтверджені необхідними документами.

До кожного проекту застосовується комплексний підхід, завдяки чому все виконується на найвищому рівні.  А для ваших нестандарних завдань наші інженери підберуть максимально ефективний та надійний спосіб їх виконання. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на такі переваги:кваліфікований, комплексний підхід та виконання "під ключ";виконання нестандартних завдань;використання інноваційних матеріалів та оптимізація процесу;чітке виконання вашого ТЗ;документальний супровід; надання офіційної гарантії;ретельний контроль якості на всіх етапах;великий досвід;здача об'єкта в чітко встановлені терміни;прийнятні ціни.

Пропонуємо:широкий спектр ремонтних та будівельних робіт;розроблення проектів «під ключ»;встановлення 3D підлоги»;будівництво комерційної і житлової нерухомості;опоряджувальні роботи;комплесне обслуговування підприемств. 


Переглядів: 344
Дата добавлення: 14-02-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання