Івано-Франківськ Вулиця Чорновола, 153б

Про компанію:

Продаж паркету, ламінату, плінтусів, лаків, клеїв, встановлення підлоги. Реалізація сходів та міжкімнатних дверей.

Паркетна підлога свідчить про чудовий смак і високий статус господаря. Натуральна паркетна підлога, як ніяка інша, може створити в приміщенні атмосферу затишку та комфорту.Паркетна підлога має неабияку перевагу — абсолютна екологічна безпека. Багатство відтінків порід дерева дозволяє обрати той колір, що ідеально підійде в колірну гаму Вашого дому.

Ексклюзивні переваги паркету -  в широкому виборі варіантів укладки, починаючи зі штучного паркету і закінчуючи індивідуальними дизайнерськими рішеннями. Завдяки можливості повторного шліфування і лакування стає можлива реставрація паркету і повне обновлення покриття.Наша команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи пропонує Вам повний комплекс послуг, зв'язаних з укладанням та реставрацією паркету.

Магазин пропонує широкий вибір паркету та паркетної дошки. Паркет завжди є в наявності, різних розмірів і різних порід дерева: дуб, бук, клен, ясен. Також є всі потрібні для обробки паркету матеріали (лаки, шпаклівки, ґрунтовки, рідина по догляду за паркетом).


Переглядів: 139
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання