Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 26а
parketmaister.ua +380 342717714

Про компанію:

Продаж ламінату, паркету, паркетної дошки, вхідних та міжкімнатних дверей.

 «Паркет-майстер» - найбільший в Івано-Франківську магазин-склад, що пропонує широкий асортимент підлогового покриття від провідних європейських виробників. Ми самостійно імпортуємо продукцію з Німеччини, Польщі, Австрії, Фінляндії та інших країн - тому наші ціни найкращі! Вся продукція має необхідні сертифікати.

Ми підтримуємо весь асортимент (більше 500 декорів) в наявності - тому Вам не доведеться чекати на обрану продукцію.

Ми професійно комплектуємо обрану Вами підлогу усім необхідним - плнтуси, підложки, перехідні планки та засоби по догляду - тому Вам не доведеться шукати супутні товари та витрачати час.

Ми пропонуємо сервіси - доставка та укладка - оберіть підлогу, а все решта ми зробимо за Вас. На виконані роботи ми надаємо гарантію.Ми пропонуємо партнерські програми - можливість придбання дверей та керамічної плитки в магазинах-партнерах на вигідних умовах.

В нашому асортименті:ламінована підлогапаркетна дошкапаркет (планковий, художній, блочний)масивна дошкакоркова підлогапідлога для комерційних приміщеньклеї та лакисупутні товари (плінтуси, підложки, перехідні профілі тощо) Наші менеджери проходять навчальні семінари і відвідують заводи виробників, вникаючи в деталі їх роботи, щоб потім пропонувати Покупцеві виключно кращі покриття для підлоги в місті Івано-Франківську.В свою чергу, наші майстри щорічно проходять курси підвищення кваліфікації, знайомлячись з новими матеріалами, сучасними принципами їх укладання, застосування в інтер'єрах.

Своїм друзям ми пропонуємо тільки найкраще!


Переглядів: 148
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання